Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Kıyafetleri

Ben bu cihana sığmazam dizi kıyafetleri

Ben Bu Cihana Sığmazam dizi kıyafetleri izleyiciler tarafından merak ediliyor. Kıyafetleri, kıyafetlerin satış linkleri ve markaları herkes tarafından soruluyor. Gelin hep birlikte önce Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncu kadrosu ve konusuna göz atalım. Sonrasında Ben Bu Cihana Sığmazam dizi kıyafetlerini mercek altına alalım.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Konusu Nedir?

Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncularının kıyafetleri hakkında bilgi vermeden önce dizinin konusundan söz etmek istiyoruz. Dizimizin baş karakteri Cezayir olarak karşımıza çıkıyor. Bir siyaset ve diploması dizisi olan Ben Bu Cihana Sığmazam ATV ekranlarında seyirciyle bir araya geliyor. Cezayir uğradığı sabotaj sonucunda hayata gözlerini kapatan ağabeyinin intikamını almak için tüm bölümlerde canını dişine takarak çalışmaktadır.

Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncularının kıyafetleri kaliteli markaların sponsorluğunda ekrana çıkmaktadır. Bunun en temel sebebi; dizinin konusundan kaynaklanmaktadır. Çünkü dizi siyaset, zenginlik, silah, savaş ve vatan uğruna her şeyi feda etme temaları üzerinden harekete geçmektedir. Cezayir’in bir yanda İstanbul’da bıraktığı ailesi, diğer yanda yurt dışında tanışarak aşık olduğu Firuze bulunmaktadır. Ancak merkezde vatanı yatmaktadır. İşte bu üçgen etrafında Cezayir’in yaşadıkları Ben Bu Cihana Sığmazam dizisiyle gündeme gelmektedir.

Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncuları Kimler?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizi kıyafetleri yazımızda bilmeyenler için oyuncu kadrosunu sizler için hazırladık. Daha sonra bu oyuncular tarafından giyilen kıyafetler ve markalara göz atacağız.

Oktay Kaynarca (Cezayir),

Ebru Özkan Saban (Leyla),

Pelin Akil (Firuze Turan),

Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba),

Ragıp Savaş (Atakan),

Mina Derman (Suna),

Batuhan Sezer (Ömer Asaf),

Ahmet Yıldırım (Cafer),

Tanıl Yöntem (Canberk),

Nilay Cafer (Berfin)

Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncularının kıyafetleri öncesinde paylaştığımız oyuncu kadrosu bu şekilde. Peki; Cezayir, Leyla gibi oyuncular hangi markalardan giyiniyor? İşte yanıtı…

Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncu Kıyafetleri ve Markaları

Ben Bu Cihana Sığmazam dizi kıyafetleri ünlü markaların sponsorluğunda ATV ekranlarında karşınıza geliyor. Eğer siz de dizideki oyuncuların kıyafetlerini merak ediyorsanız; gelin hep birlikte listemize göz atalım:

Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir’in Kıyafetleri

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Kıyafetleri

Ben Bu Cihana Sığmazam Oktay Kaynarca’nın kıyafetleri listemize başlamadan önce Cezayir’in özelliklerinden bahsetmek istiyoruz. Cezayir vatanı için canını bile ateşe atabilecek karaktere sahiptir. Dizinin başkarakteri olan Cezayir; vatanı ve davası uğruna ailesinden bile uzakta kalmayı tercih edebilmektedir.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi kıyafetleri içerisinde ilk sırada Cezayir yer alıyor. Cezayir hepimizin yakından tanıdığı başarılı oyuncu Oktay Kaynarca’dır. Oktay Kaynarca’nın giydiği kıyafetler ve markaları aşağıdaki gibidir:

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Kıyafetleri
Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Kıyafetleri
Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Kıyafetleri

Ben Bu Cihana Sığmazam Leyla’nın Kıyafetleri

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Kıyafetleri

Ben Bu Cihana Sığmazam Leyla’nın kıyafetleri listemize göz atmadan önce Leyla’nın kim olduğundan bahsedelim. Leyla’ya hayat veren isim Ebru Özkan Saban olarak karşımıza çıkıyor. Deneyimli ve başarılı oyuncumuz dizide yine başarısını konuşturan isimler arasında kendisini gösteriyor. Dizide Oktay Kaynarca’nın yani Cezayir’in eşini canlandırmaktadır. Şimdi Ben Bu Cihana Sığmazam Ebru Özkan Saban’ın kıyafetleri ve markalarını inceleyelim:

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Kıyafetleri
Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Kıyafetleri

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Kıyafetleri
Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Kıyafetleri

Ben Bu Cihana Sığmazam Firuze’nin Kıyafetleri

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Kıyafetleri

Ben Bu Cihana Sığmazam Pelin Akil’in kıyafetleri sıklıkla araştırılıyor ve konuşuluyor. Bu nedenle ve başrol oyuncusu olduğundan dolayı Pelin Akil’in kıyafetlerine de listemizde yer verdik. İkiz kızları olan, başarılı oyuncu Pelin Akil dizide Firuze Turan karakterini canlandırmaktadır. Cezayir’in İstanbul’dan ayrılmak zorunda kaldığı dönemde yurtdışındayken tanıştığı isim Firuze’dir. Ailesiyle güzel anıları olsa ve onları çok sevse de Cezayir Firuze’ye aşık olmaktan kendini alıkoyamaz. Firuze o aşka birlikte dizinin baş sırasına oturur. İddialı karakter Ben Bu Cihana Sığmazam dizi kıyafetleri içerisinde neler giyiyor bakalım.

Ben Bu Cihana Sığmazam Suna’nın Kıyafetleri

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Kıyafetleri

Ben Bu Cihana Sığmazam Mina Derman’ın kıyafetleri herkes tarafından soruluyor. Genç kişiliğinin yanı sıra başarılı oyunculuğu sayesinde göz kamaştıran Mina Derman; Suna karakteriyle karşımıza çıkıyor. Üniversite öğrencisi olan Suna ve Soysal arasındaki tatlı atışmalar diziye renk katıyor. Cezayir’in kızı olan Suna; dizide her geçen bölümde daha aktif rol almaya devam ediyor. Suna burnundan kıl aldırmayan ve adaletten yana bir kız olarak karşımıza çıkıyor. İleriki bölümlerde Suna ve Soysal’ın aşk yaşamaya başlayacağı düşünülüyor. Bu nedenle Suna ve Soysal fanları gün geçtikçe artıyor. İlk olarak TRT 1 ile tanıdığımız Mina Derman Suna karakterine can verirken dikkat çeken kıyafetler de giymeyi ihmal etmiyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Suna’nın giydiği kıyafetlere hep beraber bakalım:

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Kıyafetleri
Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Kıyafetleri

Ben Bu Cihana Sığmazam Berfin’in Kıyafetleri

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Kıyafetleri

Ben Bu Cihana Sığmazam Nilay Cafer’in kıyafetleri için arama yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Genç ve başarılı oyuncu her hafta güzel kıyafetleri ve dikkat çekici tavrıyla beğenilerini topluyor. Nilay Cafer dizide avukat rolünü üstleniyor. Berfin ismindeki avukatı canlandıran Nilay Cafer’e karakter oldukça yakışmışa benziyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Berfin’in kıyafetleri için birçok genç kız araştırma yaparken gelin Berfin’i biraz tanıyalım. Berfin Cezayir Türk ile birlikte çalışmaya başlayan genç avukat. Avukatlık mesleğini en iyi şekilde yerine getiren Berfin; çoğu zaman Cezayir Türk ile anlaşmazlıklar yaşamaktadır. Tabi her iki karakter de tuttuğunu koparan cinsten olunca anlaşmak zor bir hal almaktadır.

Ben Bu Cihana Sığmazam Berfin’in kıyafetleri ve markaları için aşağıdaki listemize göz atabilirsiniz. Berfin, Cezayir Türk’ün eşi Leyla Türk tarafından fazlasıyla kıskanılıyor. Kıyafetleri görünce Leyla’ya bir kez daha hak vereceksiniz. Bakalım ilerleyen bölümlerde Berfin ve Cezayir Türk arasında yeşil ışık yanacak mı? Yoksa Cezayir Türk, Leyla Türk’e karşı aşkını devam ettirecek mi? Bu soruların yanıtını ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

Bir yanıt yazın