Yabani Dizi Oyuncularının Kıyafetleri

Yabani tox tv

Yabani dizi oyuncularının kıyafetleri hakkında araştırma yapanlara artık araştırmalarını durdurmaları gerektiğini söyleyebiliriz. Çünkü dizinin bölüm bölüm tüm kıyafet listesini sizlerle paylaşacağız. Böylece Yabani dizi kıyafetleri hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Dilerseniz satış linklerini ziyaret ederek kıyafetleri satın alabilirsiniz.

Yabani Dizi Konusu Nedir?

Yabani dizi kıyafetleri listemize geçmeden önce dizinin konusundan söz etmek istiyoruz. Dizi her Salı günü FOX TV ekranlarında yayınlanmaktadır. Sat 20.00 itibariyle başlayan dizinin daha şimdiden pek çok takipçisi bulunmaktadır. Yabani dizi konusu ise merak ve heyecan uyandıran yapısıyla dikkat çekmektedir.

Yabani dizi oyuncularının kıyafetleri için merak eden takipçi sayısının fazla olması aslında konusundan kaynaklanmaktadır. Çünkü dizinin varlıklı bir ailesi bulunmaktadır. Bir tarafta da sokaktan geçimini sağlamaya çalışan fakir, yürekli bir adam karşımıza çıkmaktadır. Zengin ailenin kıyafetleri ise sürekli araştırılmaktadır.

Yabani dizi konusu ilerledikçe aslında kimsenin fakir olmadığını öğreneceğiz. Çünkü sokaklara düşen o çocuk aslında aileden kaçırılan çocuktur. Bu nedenle ilerleyen bölümlerde sokaktaki yabaninin nasıl zengin hayatına adapte olmaya çalıştığına şahit olacağız.

Yabani Dizi Oyuncuları Kimler?

Yabani dizi oyuncularının kıyafetleri için bölüm bölüm paylaşım yapmadan önce sizlere dizinin oyuncularından söz etmek istiyoruz. Aşağıda herkesin beğeniyle izlediği dizi oyuncularını ve can verdikleri karakterleri görebilirsiniz. Ardından Yabani dizi oyuncularının kıyafetleri listemize geçiş sağlayabilirsiniz.

 • Halit Özgür Sarı (Yaman)
 • Simay Barlas (Rüya)
 • Yurdaer Okur ( Serhan Soysalan)
 • Dolunay Soysert (Neslihan Soysalan)
 • Bertan Asllani (Alaz Soysalan)
 • Şebnem Hassanisoughi Bilgiç (Şebnem)
 • Sezer Arıçay (Cesur)
 • Rojbin Erden (Asi)
 • Seray Özkan (Çağla Soysalan)
 • Ramiz Mullamusa (Umut)
 • Bartu Dilmen (Rüzgar)
 • Aleyna Al (Ece Soysalan)

Yabani Dizi Oyuncularının Kıyafetleri ve Markaları

Yabani dizi oyuncularının kıyafetleri bölümümüze artık geçebiliriz. Bu bölümde 1. Bölümden başlayarak dizi final yapana kadar geçen süredeki tüm kıyafetleri görebileceksiniz. Diziyi yakın takip edenlerin araştırdığı kıyafetleri satış linkleriyle beraber listemize ekleyeceğiz. Böylece satın alma şansına sahip olabileceksiniz. İşte Yabani oyuncu kıyafetleri ve markaları

Yabani Rüya’nın Kıyafetleri

Yabani Dizi Oyuncularının Kıyafetleri
Yabani Rüya’nın Kıyafetleri
Yabani Rüya’nın Kıyafetleri

Yabani Simay Barlas’ın kıyafetleri herkes tarafından araştırılıyor. Dizinin başrol oyuncularından birisi olarak karşımıza çıkan Simay Barlas, duru güzelliği sayesinde seyircileri büyülemeyi başarıyor. Simay Barlas Yabani dizisinde Rüya karakterini canlandırıyor. Yabani Rüya’nın kıyafetleri ve markaları ise araştırılıyor.

Yabani Dizi Oyuncularının Kıyafetleri
Yabani Dizi Oyuncularının Kıyafetleri
Yabani Simay Barlas’ın kıyafetleri

Yabani Rüya’nın kıyafetleri listemizi aşağıda sizler için paylaştık. Ancak öncelikle Rüya’nın özelliklerinden söz etmek istiyoruz. Rüya dizideki zengin ama samimiyetten asla ödün vermeyen karakteriyle ön plana çıkıyor. Etrafında onlarca zengin var ancak hiçbirinde samimiyet bulamıyor. Kimi zaman bu kaybı ailesinde de yaşıyor. Bu nedenle Rüya dizide ön plana çıkıyor.

Yabani Dizi Oyuncularının Kıyafetleri
Yabani Dizi Oyuncularının Kıyafetleri
Yabani Rüya’nın elbiseleri

Yabani Rüya’nın dizi kıyafetleri ve markaları ise şu şekildedir:

Yabani Dizi Oyuncularının Kıyafetleri

Yabani Serhan’ın Kıyafetleri

Yabani Yurdaer Okur’un kıyafetleri genellikle takım elbise olarak karşımıza çıkmaktadır. Dolayısıyla diziyi takip eden ve genellikle klasik giyinmeyi tercih eden erkekler için mükemmel tercihler sunmaktadır. Serhan karakterini canlandıran Yurdaer Okur, dizide başarılı bir performans göstermektedir.

Yabani Dizi Oyuncularının Kıyafetleri
Yabani Yurdaer Okur’un kıyafetleri
Yabani Yurdaer Okur’un kıyafetleri

Yabani Serhan’ın kıyafetleri için hazırladığımız listeden önce sizlerle Serhan’ın özelliklerine göz atalım. Serhan Neslihan ile evlenirken birçok hayalin peşindeydi. Zengin ve köklü Soysalan ailesinin içerisinde bulunmak ve bu ailenin başına geçmeyi amaçlıyordu. Ancak dizinin ilerleyen bölümlerinde artık bunun mümkün olmayacağını göreceğiz. Üstelik Serhan artık evliliğinden mutlu değildir.

Yabani Serhan’ın kıyafetleri ve markaları aşağıdaki listemizde yer almaktadır.

Yabani Neslihan’ın Kıyafetleri

Yabani Dolunay Soysert’in kıyafetleri oldukça elit bir yapıya sahip. Dizide zengin bir doktor karakterini canlandıran Dolunay Soysert dizinin ana karakteri olarak izleyicileri selamlamaktadır. Dolunay Soysert tarafından hayat bulan Neslihan Soysalan’ın kıyafetlerini sizler için açıklıyoruz.

Yabani Dizi Oyuncularının Kıyafetleri
Yabani Dolunay Soysert’in kıyafetleri
Yabani Dizi Oyuncularının Kıyafetleri

Yabani Neslihan kıyafetleri için bölüm bölüm paylaştığımız kıyafetleri inceleyebilirsiniz. Peki Neslihan kimdir? Neslihan babası Eşref Bey gibi başarılı bir doktor olarak karşımıza çıkmaktadır. İşlettikleri hastanede hakkını vererek işini gerçekleştiren doktor Neslihan fazlasıyla hırslıdır. Ancak onu hayatta yoran en büyük acıyı oğlu yaşatmıştır. Oğlu Ali çalınmıştır. İşte o andan sonra ne kadar başarılı olsa da mutlu olamayacaktır. Ancak dizinin ilerleyen bölümlerinde oğlu Ali’yi bulacaktır.

Yabani Dizi Oyuncularının Kıyafetleri
Yabani Neslihan kıyafetleri yeni
Yabani Neslihan kıyafetleri yeni

Yabani Neslihan’ın kıyafetleri ve markaları için sizleri listemize davet ediyoruz:

Yabani Dizi Oyuncularının Kıyafetleri

Yabani Alaz’ın Kıyafetleri

Yabani Bertan Asllani’nin kıyafetleri hakkında araştırmalar yapılıyor. Henüz yeni tanımaya başladığımız başarılı oyuncu daha şimdiden kendisini göstermeyi başardı. Performansı ile göz dolduran Bertan Asllani dizide Alaz karakterini canlandırmaktadır. Neslihan Soysalan’ın oğlu olan Alaz, biraz ortalığı karıştıran bir karakter olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yabani Dizi Oyuncularının Kıyafetleri
Yabani Alaz’ın Kıyafetleri
Yabani Alaz’ın Kıyafetleri

Yabani Alaz’ın kıyafetleri için araştırma yapanlara aşağıda en çok dikkat çeken kıyafetlerini paylaştık. Alaz karakteri diziye heyecan ve aksiyon katan yanıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Hırçın, öfke ve kibir muhteşem üçlüsünün tamamı Alaz’da mevcut. Bunda en büyük etki tabi ki sizin de tahmin edeceğiniz üzere zengin bir ailenin torunu olmasıdır. Üstelik tek erkek torun olmanın verdiği etki ona büyük karakter değişikliği yapmaktadır. Ancak bir şeyi unutmaktadır. Artık Ali geri dönmüştür. Dolayısıyla Soysalan ailesinin tek erkek torunu artık Alaz Soysalan değildir. Bu nedenle büyük öfke yaşamaktadır. Tabi öfkesini başta annesinden ve Ali’den çıkarmak istemektedir.

Yabani Alaz’ın Kıyafetleri yeni

Yabani Alaz’ın kıyafetleri ve markaları için araştırma yapanlara sevindirici haberi verelim. Artık Alaz’ın kıyafetlerini listemizden yayınlayacağız. Her yeni bölüm eklendikçe Alaz’ın ve tabi ki diğer oyuncuların kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız. Eğer Alaz’ın kıyafetleri hoşunuza gidiyorsa, satın almak istiyorsanız mutlaka listemize göz atmalısınız.

Yabani Çağla’nın Kıyafetleri

Yabani Seray Özkan’ın kıyafetleri özellikle genç kızlar tarafından merak ediliyor. Güzel bir fiziği ve masmavi gözleri olan Seray Özkan dizide en çok beğenilen oyuncuların başında gelmektedir. Özkan, Yabani dizisinde karşımıza Çağla Soysalan karakteri ile çıkmaktadır. Neslihan’ın kızı olan Çağla farklı bir karaktere bürünmektedir.

Yabani Dizi Oyuncularının Kıyafetleri
Yabani Çağla’nın Kıyafetleri
Yabani Çağla’nın Kıyafetleri

Yabani Çağla’nın kıyafetleri farklı özelliklere sahiptir. Bu kıyafetleri sizlere aşağıdaki listemizde açıkladık. Ancak öncelikle Çağla karakterini analiz etmeye ne dersiniz? Çağla; Neslihan ve Serhan’ın kızları. Alaz kadar hatalar yapmasa da sevgi arayan bir kız olarak kendisini göstermektedir. Sevgi bulduğu zaman herhangi bir sorgulama yapmadan o sevginin içerisinde kendisini bulmaktadır. İlerleyen bölümlerde Çağla’nın bu sevgi açlığı başına pek çok sorun açacak.

Yabani Dizi Oyuncularının Kıyafetleri
Yabani Çağla’nın Kıyafetleri yeni
Yabani Çağla’nın Kıyafetleri yeni

Yabani Çağla’nın kıyafetleri ve markaları için bizi takip ederek aşağıdaki listemizden kıyafetleri satın alabilirsiniz. İşte Çağla’nın giydiği kıyafetler…

Yabani Yaman’ın Kıyafetleri

Yabani Dizi Oyuncularının Kıyafetleri

Yabani Yaman’ın kıyafetleri dizinin başında çok fazla merak edilmiyordu. Ancak dizideki haftalar ilerlemeye başlayınca Yaman’ın giydiği kıyafetler herkes tarafından konuşulur hale geldi. Çünkü ilk bölümlerde sokakta yaşayan bir sokak adamıyken; artık Neslihan ve Serhan Soysalan çiftinin oğlu alarak o zengin eve giriş yaptı. Giyimi ve kıyafet konusundaki tercihleri de değişti.

Yabani Halit Özgür Sarı’nın kıyafetleri son dönemde merak edilmeye başlayınca sizler için araştırdık. Başarılı oyuncu Halit Özgür Sarı FOX’un Yaman dizisindeki Yaman karakterini canlandırıyor. Dolayısıyla hem baş karakterin, hem de dizinin adının  hakkını vermeye çalışıyor. Her bölümde muazzam bir oyunculuk performansı sergilemeyi başaran Halit Özgür Sarı; genç kızların sevgilisi konumuna daha şimdiden gelmişe benziyor.

Yabani Yaman’ın kıyafetleri 7. Bölümle birlikte merak edilmeye başlandı. Yaman karakteri en başta sokağa atılan ve annesi ile babasının yaşadığını bilmesine rağmen onlara bir türlü ulaşamayan biriydi. Ailesi olmadığı için diğer sokakta yaşayanlarla bağ kurarak onları canı gibi görmeye başlamıştı. Ancak tesadüfler Yaman ile Neslihan’ı bir araya getirdi. Böylece yapılan DNA testi sonucunda Yaman’ın Soysalan ailesinin kaybolan oğlu olduğu anlaşıldı. İşte o andan itibaren tüm dengeler değişti. Kardeşleri tarafından pek fazla sevilmeyen, hatta dışlanan, üzerine oyunlar oynanan Yaman’ı dizi ilerledikçe pek çok yeni serüven bekliyor. Bu serüvenler içerisinde Yaman’ın kıyafetlerini merak edenler için listemizi hazırladık. İşte genç kızların ve erkeklerin merak ettiği kıyafetler…

Yabani Yaman’ın kıyafetleri ve markaları şu şekildedir:

Yabani Şebnem’in Kıyafetleri

Yabani Dizi Oyuncularının Kıyafetleri

Yabani Şebnem’in kıyafetleri bakımlı kadınlar tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Dizideki zengin ama doyumsuz olarak tanıdığımız Şebnem karakterini aynı ismi taşıyan Şebnem Bilgiç canlandırıyor. Bu zamana kadar pek çok projede yer almayı başaran Şebnem Bilgiç; FOX’un yeni sezon dizileri arasında kendisini göstermeyi başardı. Ünlü isim aldığı eğitimle de dikkat çekiyor. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olan  Şebnem Bilgiç Tiyatro bölümündeki ihtisası sayesinde başarılı oyunculuk performansı sergiliyor.

Yabani Şebnem Hassanisoughi Bilgiç’in kıyafetleri araştırılmaya devam edilirken sizlere dizideki Şebnem’den söz etmek istiyoruz. Son bölümlerde daha fazla görmeye alışık hale geldiğimiz Şebnem karakteri aslında para düşkünü olan bireyleri temsil ediyor. Neslihan’ın komşusu olan Şebnem para için her şeyi yapıyor. İleriki bölümlerde kendisinin Neslihan’ın oğlunu kaçırdığı ve sokaklara düşürdüğü anlaşılıyor. Bununla yetinmeyen Şebnem; Neslihan’ın eşi Serhan ile de yasak aşk yaşıyor.

Yabani Şebnem’in Kıyafetleri listemizi aşağıda sizler için hazırladık. Haftalar geçtikçe Şebnem’in uzun zaman önce verdiği kararlar neticesinde yeni başına gelenleri göreceğiz. Dolayısıyla Şebnem karakterini, kıyafetleri daha sık sık görmeye başlayacağız. Fiyatlarıyla dikkat çeken ve Şebnem karakterini yansıtan kıyafetler aşağıdadır.

Yabani Şebnem’in kıyafetleri ve markaları şu şekildedir:

Bir yanıt yazın