Dönence Dizi Kıyafetleri

Dönence Dizi Kıyafetleri

Kanal D’nin dikkat çeken dizilerinden biri olan Dönence, güçlü kadrosu ve zengin konusuyla izleyenlerden beğeni toplamayı başardı. Buna ek olarak, Dönence dizi kıyafetleri ve markaları ise dizi severler tarafından merak edilir oldu. Bu listemizde, Dönence dizisinin oyuncu kıyafetlerine ve markalarına bölüm bölüm göz atacağız. İlk olarak, dizi konusu ve oyuncuları hakkında sizlere genel bilgiler verelim.

Dönence Dizi Konusu Nedir?

Pilot bölümüyle büyük ilgi toplayan Dönence dizisi, Gece ile Emir’in hikayesini anlatıyor. Kadrosunda Emre Kınay, Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu gibi ünlü isimleri barındıran ve İzmir Foça’da çekilen dizinin konusu ise kısaca şöyle:

Gece, üniversiteye girme hayalleri olan genç bir kızdır. Bir yandan sevgilisi olan Emir ile müzik yapma planları olan Gece, kız kardeşi Gülce’nin İstanbul’un kalabalığını ve gürültüsünü kaldıramadığı için bu şehirden ayrılma kararı almak zorunda kalır. Sevgilisini ve planlarını geride bırakan Gece, ailesiyle birlikte Foça’ya yerleşir.

Gece, Foça’da kız kardeşinin kayıt olduğu yelken kulübünün eğitmeni olan Özgür’le tanışır. Kaderin bir oyunudur ki Özgür’ün de Asperger Sendromlu bir kardeşi vardır ve hayatını ona adamıştır. Özgür’le tanıştıktan sonra hayata daha farklı bir pencereden bakan Gece, hayallerini ertelememesi gerektiğinin farkına varmaya başlar. Tam bu sırada, Gece’nin sevgilisi Emir Foça’ya gelir. Artık Gece’nin zor bir karar alması gerekecektir. Çünkü Özgür’le Emir arasında bir seçim yapmak zorunda kalmıştır. Gece, gerçek aşkın peşinden koşmaya cesaret edebilecek midir? İşte, Dönence dizisinin konusu genel hatlarıyla bu şekilde.

Dönence Dizi Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosunda pek çok isim yer alıyor. Dönence dizisi oyuncuları ise genel olarak şöyle sıralanabilir:

  • Caner Topçu (Özgür)
  • Emre Kınay (Cem)
  • Sümeyye Aydoğan (Gece)
  • Didem İnselel (Verda)
  • Ülkü Hilal Çiftçi (Gülce)
  • Doğa Karakaş (Rüzgar)
  • Atakan Hoşgören (Emir)
  • Nazlı Çetin (Sera)
  • Ogün Kaptanoğlu (Harun)

Dönence dizi konusu ve oyuncularından sonra, Dönence dizi kıyafetleri hakkında hazırladığımız listemize göz atalım.

Dönence Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Zengin ve şık kadrosuyla dikkat çeken Dönence dizisi, dizi kıyafetleri konusunda da eleştirmenlerden iyi bir not almayı başardır. Dönence dizi kıyafetleri ve markaları ise oyuncu ve bölüm özelinde şöyle sıralanabilir:

(Dönence dizi kıyafetleri fiyatları zaman içerisinde değişiklik gösterebilir veya farklı bir sitede daha uygun olabilir. Ürün linkleri, kıyafetleri teyit etmeniz için eklenmiştir ve fiyatlar mevcut link özelinde paylaşılmaktadır.)

Dönence Gece’nin Dizi Kıyafetleri

Sümeyye Aydoğan tarafından canlandırılan Gece karakteri, modern ve şık giyim tarzıyla dikkat çekmektedir. Oyuncunun dizide giydiği kıyafetler ve çantalar ise bölüm bazında şöyle:

Dönence Dizi Kıyafetleri
Dönence Gece’nin Dizi Kıyafetleri

Dönence Emir’in Dizi Kıyafetleri

Atakan Hoşgören tarafından canlandırılan Emir karakteri, Gece’nin sevgilisidir. Hayali, Gece ile birlikte müzik yapmak olan Emir, diplomat bir babanın ve davranış bilimleri uzmanı bir annenin evladıdır. Diğer bir adı ise “Miro”dur. Dönence dizi kıyafetleri listemizde Emir karakterinin dizi kıyafeti konusunda en dikkat çekeni ise şudur:

Dönence Dizi Kıyafetleri
Dönence Emir’in Dizi Kıyafetleri

Dönence Özgür’ün Dizi Kıyafetleri

Caner Topçu tarafından canlandırılan Özgür, denize aşık biridir. Asperger Sendromlu kardeşinin yanında yaşayan Özgür, yelken kulübünün de eğitmenliğini yapmaktadır. Dönence dizi kıyafetleri serimizde Özgür’ün dizi kıyafetleri ise şöyle:

Dönence Dizi Kıyafetleri
Dönence Özgür’ün Dizi Kıyafetleri

Dönence Cem’in Dizi Kıyafetleri

Emre Kınay tarafından canlandırılan Cem karakteri, Gülce ve Gece’nin babası, Verda’nın ise kocasıdır. Başarılı bir mimar olan Cem, ailesine de sadık biridir. En büyük derdi ailesi olan Cem, onları koruma içgüdüsüyle hareket etmekte ve özel gereksinimli kızına ayrıca ilgi göstermektedir. Dönence dizi kıyafetleri listemizde Cem karakterinin kıyafetleri ise genel olarak şöyle:

Dönence Dizi Kıyafetleri
Dönence Cem’in Dizi Kıyafetleri

Dönence Verda’nın Dizi Kıyafetleri

Didem İnselel tarafından canlandırılan Verda karakteri, Gülce ve Gece’nin annesidir. Aynı zamanda Cem’in eşi olan Verda, tüm hayatını Gülce’nin kendi bağımsızlığını kazanmasına adamıştır. Öyle ki, bu uğurda akademik kariyerini dahi hiçe saymıştır. Annelik görevini sonuna kadar yerine getirmek isteyen Verda’nın en beğenilen dizi kıyafetleri ise genel olarak şöyle:

Dönence Dizi Kıyafetleri
Dönence Verda’nın Dizi Kıyafetleri

Dönence Gülce’nin Dizi Kıyafetleri

Ülkü Hilal Çiftçi tarafından canlandırılan Gülce karakteri, Gece’nin kız kardeşidir. Özel ilgiye muhtaç olarak Gülce, İstanbul’un karmaşasından bıkmış, hassas kalpli ve duygusal bir karakterdir. Sık sık kulaklığını takarak müzik dinlemeyi ve dünyadan uzaklaşmayı seçen Gülce’nin dizi kıyafetleri ve aksesuarları şu şekilde:

Dönence Dizi Kıyafetleri
Dönence Gülce’nin Dizi Kıyafetleri

Dönence Dizi Kıyafetleri Fiyatları

Listemizin burada sonuna geldik. Dönence dizi kıyafetleri fiyatları, isimlerin yanında güncel değerleri ile yer almaktadır. Dönence dizisi kıyafetleri fiyatları, güncel veya indirimdeki değerlerinden farklı olabilir. Bu nedenle fiyatların kesinlik kazanmadığını hatırlatmak isteriz. Aynı zamanda farklı web sitelerinde daha uygun fiyatlarla Dönence dizi kıyafetleri bulabilirsiniz. Kıyafetlerin linklerine tıklayarak güncel fiyatları ve stok durumunu takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın