Yalı Çapkını 41. Bölüm Kıyafetleri

Yalı Çapkını 41. Bölüm Kıyafetleri

Yalı Çapkını 41. bölüm tekrardan büyük bir heyecana sahne olurken giyilen kıyafetler ve markaları da araştırma konusu oldu. Özellikle Seyran’ın kıyafetleri son bölümlerde merakla araştırma konusu olurken marka ve fiyatları da dizielbiseleri.com adresinde yer almaya devam ediyor.

Yalı Çapkını dizisi geçen sezondan bu yana başladığı günden itibaren herkesin dikkatini çekmiş yapımlar arasında yerini almayı başardı. Dizi başarılarını sürdürmekte ısrarlı devam ederken kıyafet ve markaları da rehber içeriğimizde yerini alıyor.

Yalı Çapkını 41. Bölüm Özeti

Seyran iki yol arasında sıkışıp kaldı. Güzel Sanatlar Fakültesi’nde okumaya başlayacak olan Seyran’ın kararları tüm dengeleri değiştirdi. Ferit’in Kaya’ya, “Sen benimle karım hakkında hiçbir şey konuşamazsın. O benim karım” lafları yalıda yankılandı. Sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa’yı kızdıran Ferit’in Gaziantep’ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine kararı verildi. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkmadı. Uygun gelini bulmak Halis Ağa’nın en büyük gelini İfakat’in görevi. Gaziantep’te Korhan Ailesi’nin gelini olmaya uygun bulunan Suna’nın isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı etkiledi.

Yalı Çapkını Son Bölüm Kıyafetleri

Yalı Çapkını 41. Bölüm Kıyafetleri

Yalı Çapkını’nda Asuman karakterini canlandıran Öznur Serçeler’in giydiği kıyafetler merak ediliyor. Yalı Çapkını Asuman’ın son bölümde giydiği takı markası Vamos Aksesuar.

İnci ve altın renkli bibere benzeyen küpeler sosyal medyada çok beğenildi. Dizi fanları Asuman’ın küpelerini çok beğenirken markası da kesinleşmiş oldu.

Yalı Çapkını 41. Bölüm Kıyafetleri

Yalı Çapkını dizisi son bölümde Asuman’ın giydiği askılı siyah uzun elbise de çok beğenildi. Asuman karakteri son bölümlerde daha ön plana çıkarken kıyafetleri de araştırılıyor.

Asuman’ın 41. bölümde giydiği ip askılı siyah uzun elbise markası Beymen Club. Asuman’ın giydiği elbise şimdi Beymen’de 1800 TL indirimli fiyatıyla satılıyor.

Asuman’ın siyah elbisesini incelemek ve satın almak için tıklayın

Yalı Çapkını 41. Bölüm Kıyafetleri

Yalı Çapkını dizisinin güzel oyuncusu Afra Saraçoğlu’nun son bölümde giydiği mavi gömlek çok beğenildi. Seyran karakterine dizide hayat veren başarılı oyuncunun kıyafetleri her hafta gündeme girmeyi başarıyor. Dizi stilistleri de merak edilen Yalı Çapkını dizisinde Seyran’ın 41. bölümde giydiği mavi gömlek markası Zara.

Yalı Çapkını Seyran 41. bölüm Zara markalı mavi gömlek incelemek veya satın almak için tıklayın.

Yalı Çapkını Seyran 41. bölüm lacivert jean markası Occleus. Dar başlayan pantolon paçaları ise İspanyol paça olarak bitiyor. Seyran’ın giydiği Occleus marka jeanı incelemek için tıklayın.

Yalı Çapkını Seyran 41. bölüm kahverengi çanta markası Manu Atelier. Seyran’ın çantasını incelemek için tıklayın.

Yalı Çapkını 41. Bölüm Kıyafetleri

Yalı Çapkını dizisinde Seyran’ın giydiği body markası H&M. Seyran’ın bej açık kahverengi pantolon markası ise Mango.

Yalı Çapkını Seyran body incelemek veya satın almak için tıklayın.

Seyran’ın bej açık kahverengi pantolonunu incelemek veya satın almak için tıklayın.

Seyran’ın bu hafta ki kıyafetleri çok konuşuldu. Peki sizler kıyafetlerini nasıl buldunuz?

Bir yanıt yazın