Gülcemal Dizisi 13. Bölüm Kıyafetleri

Gülcemal 13. bölüm dizi kıyafetleri

Gülcemal Son Bölüm Oyuncularının Kıyafetleri

Gülcemal Dizisi 13. Bölüm kıyafetleri merak ediliyor. Ancak önceliklere sizlere dizinin 13. Bölümünde neler olduğundan söz etmek istiyoruz. Gülcemal dizisi ilk başta çok sevilen ve reyting rekorları kıran bir FOX TV dizisiydi. Ancak daha sonra birden bire final yapma kararı aldı. Kıyafetlerini paylaşacağımız 13. Bölüm de final bölümü olarak karşımıza çıkıyor. Gülcemal final bölümü oyuncularının kıyafetleri oldukça beğenildi. Peki final bölümü beğenildi mi?

Gülcemal 13. Bölüm konusu içeriğinde sürpriz gelişmeler yaşandı. Deva ve oğlu yarı hüzünlü bir yaşam sürüyordu. Çünkü Gülcemal’in ölümünün üzerinden tam 5 sene geçmişti. Geçen 5 senenin en güzel yanı küslüklerin sona ermesi olmuştu. Gülcemal’in vefatından sonra herkes yasa büründü ve birbiriyle barıştı. Zafer Hanım bir türlü Gülcemal’in ölümünü kabullenememiştir. Aslında kimse kabullenemedi. Beklenen an ise final bölümüyle birlikte geldi.

Gülcemal final bölümünde oğlunu bularak ona sarıldı. Duygusallık ve romantizmin hat safhada olduğu bölümde Gülcemal final bölümü oyuncularının kıyafetlerini aşağıdaki listemizden görebilirsiniz.

Gülcemal 13. Bölüm Deva’nın Kıyafetleri

Gülcemal final bölümü kıyafetleri için hazırladığımız listemize ilk olarak dizinin başrolü Deva ile başlıyoruz. Melis Sezen tarafından hayat bulan Deva karakteri dizi hayranları tarafından fazlaca beğenilmişti. Gülcemal Deva’nın kıyafetleri arasında final bölümünde iki parça dikkat çekiyor. İşte Gülcemal Deva’nın final kıyafetleri

·       Gülcemal 13. Bölüm Deva’nın Yeşil Desenli Elbisesi

Gülcemal 13. Bölüm Deva’nın elbisesi oldukça estetik bir duruşa sahip. Melis Sezen’in başarıyla taşıdığı elbise birçok kadının ve genç kızın hoşuna gitmiş durumda. Elbiseyi Aliexpress üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Halter yaka elbise hem günlük hayatta, hem de plaj kombinlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Elbisenin fiyatı; 591,27 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Gülcemal Deva’nın yeşil elbisesini satın almak için linke giriş yapabilirsiniz.

Gülcemal Dizisi 13. Bölüm Kıyafetleri
Gülcemal 13. Bölüm Deva’nın Yeşil Desenli Elbisesi
Gülcemal 13. Bölüm Deva’nın Yeşil Desenli Elbisesi

·       Gülcemal 13. Bölüm Deva’nın Siyah Delikli Kazağı

Gülcemal final bölümü Deva’nın siyah delikli kazağı dikkat çeken parçalardan ikincisi olarak biliniyor. Günlük hayatta, sonbahar ve kış mevsiminde güzel bir kombinle müthiş parça halini alabilen yapıya sahiptir. Kazağı kot pantolonlarla ve taytlarla kombinlemek mümkün.

Deva’nın siyah kazağı 149,90 TL etiketine sahip. Gülcemal Deva’nın kazağını satın almak için linki buraya bıraktık.

Gülcemal Dizisi 13. Bölüm Kıyafetleri
 Gülcemal 13. Bölüm Deva’nın Siyah Delikli Kazağı
Gülcemal 13. Bölüm Deva’nın Siyah Delikli Kazağı

Gülcemal 13. Bölüm Gara’nın Kıyafetleri

Gülcemal final bölümü kıyafetleri listemize ikinci sırada Gara ile devam ediyoruz. Gara’nın Gülcemal’i gördüğü sahne viral olmuş durumda. Tabi o sahnede giydiği kıyafet de fazlasıyla konuşuluyor. İşte Gülcemal dizisi Gara’nın kıyafetleri

·       Gülcemal 13. Bölüm Gara’nın Kahverengi – Beyaz Desenli Elbisesi

Gülcemal 13. Bölüm Gara’nın elbiseleri dikkat çekmeye devam ediyor. İlk olarak Gara’nın telefonla konuşurken Gülcemal’i gördüğü viral sahnedeki kıyafetini incelemeye alıyoruz. Elbise kahverengi ve beyaz uyumunu bizlere bir kez daha gösteriyor. Amazon üzerinden kolaylıkla satın alabileceğiniz elbise 44,99 Euro üzerinden satışa sunuluyor.

Gülcemal Gara’nın kahverengi elbisesini satın almak isteyenler işte linkimiz…

Gülcemal Dizisi 13. Bölüm Kıyafetleri
Gülcemal 13. Bölüm Gara’nın Kahverengi – Beyaz Desenli Elbisesi
Gülcemal 13. Bölüm Gara’nın Kahverengi – Beyaz Desenli Elbisesi

. Gülcemal 13. Bölüm Gara’nın Mavi Elbisesi

Gülcemal final bölümü Gara’nın elbiseleri saymakla bitmiyor. Ancak en özel ve güzel olanlarından birisinin mavi elbisesi olduğunu söyleyebiliriz. O kadar asil ve ışıltılı duruyordu ki izleyicilerin adeta gözü kamaştı. Gara’nın mavi elbisesinin fiyatı; 2.082, 06 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Amazon üzerinden alabileceğiniz Gülcemal Gara’nın mavi elbisesinin linki burada.

Gülcemal Dizisi 13. Bölüm Kıyafetleri
Gülcemal 13. Bölüm Gara’nın Mavi Elbisesi
Gülcemal 13. Bölüm Gara’nın Mavi Elbisesi

Gülcemal 13. Bölüm Semra’nın Kıyafetleri

Gülcemal 13. Bölüm oyuncuların kıyafetleri arasına Semra’yı eklemesek olmazdı. Semra’nın mini elbiseleri arasına yenisi daha eklendi. İşte o elbise ve satış linki…

·       Gülcemal 13. Bölüm Semra’nın Yeşil Desenli Elbisesi

Gülcemal final bölümü Semra’nın elbisesi şifon kumaştan yapılmış ve oldukça hoş bir elbise. Yeşil desenleri bulunan elbisenin bacak kısmındaki ip detayı ile büzgülü duruşu muazzam bir görüntü sağlamış. 534,78 TL’den satılan elbise çekici görünüme sahip.

Gülcemal Semra’nın elbisesinin satış linki ve fotoğraflarını bulabilirsiniz.

Gülcemal Dizisi 13. Bölüm Kıyafetleri
Gülcemal 13. Bölüm Semra’nın Yeşil Desenli Elbisesi
Gülcemal 13. Bölüm Semra’nın Yeşil Desenli Elbisesi

Gülcemal 13. Bölüm Gülendam’ın Kıyafetleri

Gülcemal final bölümü Gülendam’ın kıyafetleri ortalığı yaktı geçti. Gülendam zaten güzel bir vücuda sahip. Onun dışında giydiği elbiseleri taşıma potansiyelinin yüksek oluşu izleyicilerin beğenisini kazanmasına imkan sağlıyor. İşte Gülendam’ın finaldeki siyah tulumu

·       Gülcemal 13. Bölüm Gülendam’ın Siyah Tulumu

Gülcemal final bölümü oyuncularının kıyafetleri arasında siyah ve beyaz detaylı olan siyah tulum en çok beğenilenler arasında yerini aldı. Gülendam’ın giydiği tulum toplantılarda, davetlerde, yemeklerde ve çeşitli organizasyonlarda tercih edilebilecek bir nitelik taşıyor.

864,35 TL’den satılan Gülendam’ın siyah tulumunu buradan alabilirsiniz.

Gülcemal Dizisi 13. Bölüm Kıyafetleri
Gülcemal 13. Bölüm Gülendam’ın Siyah Tulumu
Gülcemal 13. Bölüm Gülendam’ın Siyah Tulumu

Gülcemal 13. Bölüm Gülcemal’in Kıyafetleri

Gülcemal 13. Bölüm kıyafetleri listemizde dizinin başkarakteri Gülcemal’in kıyafetlerine sıra geldi. Final bölümünde bir anda ortaya çıkarak tüm izleyicilerinin gözyaşlarının akmasına sebep olan Gülcemal’in kıyafetleri burada…

·       Gülcemal 13. Bölüm Gülcemal’in Siyah Gömleği

Gülcemal 13. Bölüm Gülcemal’in siyah gömleği pek çok erkek izleyicinin hoşuna gitmiş durumda. Gömleğin duruşu ve yaka kısmı dikkat çekiyor. İşte, düğünlerde ve davetlerde tercih edilebilecek bir gömlek olarak gösteriliyor. 179,99 TL etiketini taşıyan yakadan düğmeli gömlek özel günlerde kombinlenebilir.

Gülcemal final bölümü gömleğini satın almak isteyenler için linkimiz…

Gülcemal Dizisi 13. Bölüm Kıyafetleri
Gülcemal Dizisi 13. Bölüm Kıyafetleri
Gülcemal Dizisi 13. Bölüm Kıyafetleri

Gülcemal 13. Bölüm Gülcemal’in Oğlunun Kıyafetleri

Gülcemal 13. Bölüm Gülcemal’in oğlunun kıyafetleri ile listemizi sonlandırıyoruz. Deva’nın Cemal adını verdiği oğlu her ne kadar küçük bir karakter olsa performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Özellikle final sahnesindeki babası Gülcemal ile olan sarılması herkesin yasa boğulmasına sebep olmuştu. İşte Cemal’in t-shirtü ve fotoğrafları…

·       Gülcemal 13. Bölüm Cemal’in Mavi – Beyaz T-shirtü

Gülcemal final bölümü Cemal’in mavi ve beyaz şeritli t-shirtü çocuğu olan izleyiciler tarafından merak ediliyor. Yazlık kombinlerde kolaylıkla kullanılabilecek olan t-shirtün fiyatı; 159,99 TL’dir.

Bisiklet yaka ve regular yapıdaki Gülcemal’in oğlunun t-shirtü için satın alma linkini buraya bıraktık.

Gülcemal Dizisi 13. Bölüm Kıyafetleri
Gülcemal 13. Bölüm Cemal’in Mavi – Beyaz T-shirtü
Gülcemal 13. Bölüm Cemal’in Mavi – Beyaz T-shirtü

Bir yanıt yazın