Adım Farah dizisi kıyafetleri

Adım Farah dizisi kıyafetleri

Fox Tv ekranlarının yeni başlayan ve kısa süre içerisinde en beğenilen dizileri arasına giren Adım Farah dizisinde Demet Özdemir’in giydiği kıyafetler her hafta merakla araştırılmaya devam ediyor. Buna göre ise Adım Farah dizi elbiseleri ve kıyafetlerine dair güncel rehber içeriğimiz olan dizielbiseleri.com adresinde detaylar yer alıyor.

ADIM FARAH DEMET ÖZDEMİR KIYAFETLERİ

Adım Farah dizisi kıyafetleri

Adım Farah dizisinde Farah’ın giydiği Gelinlik: @gunaybridal

ADIM FARAH DİZİ KONUSU

Farah (Demet Özdemir), 28 yaşında İranlı bir kadındır. 6 sene evvel İran’dan Fransa’ya kaçarken İstanbul’da durmak zorunda kalır çünkü hamile olduğunu öğrenmiştir. Kaçak olarak burada yaşamaya başlar. Üstelik, oğlu Kerimşah’ (Rastin Pakhanad)’ın nadir rastlanan bir hastalığı vardır. Bağışıklık sistemi doğuştan çok zayıf olduğundan, Kerimşah hastalıklara açıktır. Bu yüzden steril bir ortamda yaşamak zorundadır. Tıp eğitimi almış olmasına rağmen, Farah kaçak olarak İstanbul’da temizlikçi olarak çalışmaktadır. Farah’ın hayattaki gayesi oğlu Kerimşah’ın sağlığına kavuşması ve normal çocuklar gibi bir hayatı olabilmesidir. Bir an evvel para biriktirip oğlunun tedavisini tamamlayıp tekrar Fransa’ya gidecektir.

Ancak Farah’ın dünyası bir gecede alt üst olur. Temizliğe gittiği bir mekânda mafyanın işlediği bir cinayete şahit olur ve Tahir Lekesiz (Engin Akyürek) ile tanışır. Farah, canı pahasına olay yerini hiçbir iz bırakmadan temizler. Ancak cinayetin görgü tanığı olduğu için mafya öldürülmesini ister ve bu görev Tahir’e verilir. Tahir, mafya liderinin yanında büyümüş, kimsesiz, yalnız bir adamdır. Ölen kişinin polis olduğu ortaya çıkınca Farah için işler daha da içinden çıkılmaz hale gelir. Bir yandan da polis Mehmet (Fırat Tanış) tarafından sıkıştırılmaktadır.

Tahir ve Farah bu ölüm kalım çıkmazında önüne geçemedikleri duygularıyla da sınanacaklardır.

Bir yanıt yazın