Bambaşka Biri 5. Bölüm Kıyafetleri

bambaşka biri 5. bölüm

Bambaşka Biri 5. Bölüm Oyuncularının Kıyafetleri

Bambaşka Biri 5. Bölüm kıyafetleri listemizde Kenan’dan, Leyla’ya ve Nükhet’e kadar dikkat çeken oyuncuların kıyafetlerini sizler için araştırdık. Bu bölüm herkesin heyecan yaşadığı ve şaşkınlıkların bulunduğu bir bölüm olarak karşımıza çıktı. Bambaşka Biri dizisi yetimhanede çıkan yangından başlayarak süregelen bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Dizide ilk bölümlerde şahit olduğumuz yetimhane yangının sırları devam ediyor.

Bambaşka Biri 5. Bölüm oyuncularının kıyafetleri ve yeni bölümde neler olduğu dizinin takipçileri tarafından soruluyor. Bu bölümde yaşananlar arasında ilk sırada savcı Leyla’nın verdiği mücadeleyi görüyor. İlk bölümlerde şahit olduğumuz yetimhane yangınını kim çıkardı ve bu yangının arkasındaki sır perdesi nedir sorularına yanıt aranıyor. Ancak bir yandan da yangının altındaki gizliliklerin ortaya çıkmasını engellemek isteyen grup bulunuyor.

Savcı Leyla ve Kenan yetimhanede çıkan yangının altındaki gizlilik perdelerini açmak için elinden geleni yapıyorlar. Tabi 5. Bölüm itibariyle bu ikiliyi tehdit eden unsurlar ön plana çıkıyor. Sırlar, gizemler devam ederken gelin Bambaşka Biri dizisi oyuncularının kıyafetlerine göz atalım.

Bambaşka Biri 5. Bölüm Leyla’nın Kıyafetleri

Bambaşka Biri 5. Bölüm Leyla’nın kıyafetleri oldukça dikkat çekici. Savcı karakteri olarak bizlere kendisini tanıtan Leyla; elit ve mesleğine uygun bir giyinme tarzına sahiptir. Leyla’nın bu hafta dikkat çeken ve kış mevsimine uyum sağlayan iki kıyafetini sizlere tanıtacağız. Bunlardan birisi Leyla’nın ceketi, diğeri ise Leyla’nın trençkotu olarak söylenebilir.

·       Bambaşka Biri 5. Bölüm Leyla’nın Trençkotu

Bambaşka Biri 5. Bölüm Leyla’nın Trençkotu; ılık kış günlerinde ve sonbahar mevsiminde kullanılarak kombin yapılabilecek bir özelliğe sahip. Savcı Leyla trençkotu sayesinde şık bir görünüm elde etmiş durumda. Eğer Leyla’nın trençkotunu satın almak istiyorsanız; 1.061,99 TL’lik etiketiyle günümüz fiyat standartlarına uygun bir parça olarak karşımıza çıktığı,nı belirtebiliriz.

Bambaşka Biri Leyla’nın trençkotu için satın alma linki burada.

Bambaşka Biri 5. Bölüm Kıyafetleri
Bambaşka Biri 5. Bölüm Leyla’nın Trençkotu
Bambaşka Biri 5. Bölüm Leyla’nın Trençkotu

·       Bambaşka Biri 5. Bölüm Leyla’nın Ceketi

Bambaşka Biri Leyla’nın kıyafetleri arasında dikkat çeken ikinci parça ise gri tonlara sahip ceketiydi. Özellikle klasik ve resmi giyinmeyi seven kadınların dolaplarına mutlaka eklemesi gereken parça olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Ceket şık ve kaliteli bir duruş sergiliyor. Ceketin günümüz şartlarındaki fiyatı ise; 2.754,04 TL’dir. Sık aralıklarla yemek daveti alıyorsanız ya da iş yaşantınızda takım giymeyi tercih ediyorsanız mutlaka edinmelisiniz.

Bambaşka Biri Leyla’nın ceketi için satış linkini buraya ekledik.

Bambaşka Biri 5. Bölüm Kıyafetleri
Bambaşka Biri 5. Bölüm Leyla’nın Ceketi
Bambaşka Biri 5. Bölüm Leyla’nın Ceketi

Bambaşka Biri 5. Bölüm Kenan’ın Kıyafetleri

Bambaşka Biri 5. Bölüm Kenan’ın kıyafetleri değişiklik gösterebiliyor. Kimi zaman pantolon ve kazak kombini yapmayı tercih eden Kenan, bazen takım elbiseyle karşımıza çıkıyor. Ancak genellikle sponsorlarının kaliteli markalar olduğunu söyleyebiliriz. Bambaşka Biri 5. Bölüm de yine şık kıyafetlerle kendisini gösteren Kenan’ın kazağını ve sweatshirtünü sizler için paylaştık.

·       Bambaşka Biri 5. Bölüm Kenan’ın Kazağı

Bambaşka Biri 5. Bölüm oyuncularının kıyafetleri arasında başkarakterler arasında yerini koruyan Kenan ile listemize devam ediyoruz. Kenan’ın bu haftaki kazağı oldukça ilgi çekiciydi. Taban rengi beyaz tonlarında olan kazağın üzerinde siyah şeritli geçişler vardı. Böylece farklı bir görünüm kazanan parça haline gelmiş. kazağın fiyatı şu an için; 5.995 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Beymen marka olan Bambaşka Biri Kenan’ın kazağını şu linkten alabilirsiniz.

Bambaşka Biri 5. Bölüm Kıyafetleri
Bambaşka Biri 5. Bölüm Kıyafetleri
Bambaşka Biri 5. Bölüm Kıyafetleri

·       Bambaşka Biri 5. Bölüm Kenan’ın Beyaz Sweatshirtü

Bambaşka Biri 5. Bölüm oyuncularının kıyafetleri listemizde Kenan’ın sweatshirtüne yer vermemiz gerekiyor. Oldukça hoş ve estetik duruşa sahip olan sweatshirt spor tarzda giyinmeyi seven erkekleri şık gösterecek bir özelliğe sahip. Sweatshirt için satış fiyatı; 329,99 TL’dir. Ekru rengiyle hoş duran ve bisiklet yakalı bir sweatshirt olma özelliğine sahip.

Bambaşka Biri 5. Bölüm Kenan’ın sweatshirtü için satış adresi burada.

Bambaşka Biri 5. Bölüm Kıyafetleri
Bambaşka Biri 5. Bölüm Kenan’ın Beyaz Sweatshirtü
Bambaşka Biri 5. Bölüm Kenan’ın Beyaz Sweatshirtü

Bambaşka Biri 5. Bölüm Nükhet’in Kıyafetleri

Bambaşka Biri 5. Bölüm oyuncularının kıyafetleri içerisinde son olarak Nükhet’in kıyafetlerinden söz etmek istiyoruz. Her hafta güzel ve şık bir duruşa sahip olan Nükhet karakteri bu hafta beyaz gömleğiyle dikkat çekti. İşte Nükhet’in o gömleği ve satış linki…

·       Bambaşka Biri 5. Bölüm Nükhet’in Beyaz Gömleği

Bambaşka Biri 5. Bölüm Nükhet’in kıyafetleri arasında dikkat çekmeyi başaran beyaz gömleği sizler için araştırdık. Saten görünümlü parlak bir kumaştan üretilen gömlek yaka duruşuyla ön plana çıkıyor. Ma Mulier marka olan gömlek beyaz renginin saflığını bizlere bir kez daha kanıtlıyor. Gömleğin fiyatı; 1.449 TL’dir.

Bambaşka Biri 5. Bölüm Nükhet’in gömleğini satın almak isteyenler için Ma Mulier markasının resmi satış adresini buraya bıraktık. Gömleğin 36 ile 42 bedenleri arasında seçenekleri yer alıyor.

Bambaşka Biri 5. Bölüm Kıyafetleri
Bambaşka Biri 5. Bölüm Nükhet’in Beyaz Gömleği
Bambaşka Biri 5. Bölüm Nükhet’in Beyaz Gömleği

Bir yanıt yazın