Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Benim güzel ailem 14. bölüm kıyafetleri

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Oyuncularının Kıyafetleri

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm dopdolu bir şekilde geçti. Sina ve Mahmut arasında yaşanan çıkar ilişkisi ileride büyük sorunlara yol açacak gibi duruyor. Sina bu haftanın en dikkat çeken karakteri oluyor. Damla’ya hediye alıyor. Üstelik bu hediyeyi vermek için tabiri caizse kırk takla atıyor. Mahmut’tan istemeye istemeye yardım isteyen Sina; eve girerek Damla’ya hediyesini veriyor. Tabi bu noktada Canan’ın dikkatini dağıtan isim Mahmut oluyor.

Benim Güzel Ailem 14. Bölümde Damla’ya görücü gelme söylentileri ön plana çıktı. Herkesin ağzında Damla’nın evleneceği konusu yer almaya başladı. Benim Güzel Ailem 14. Bölümün en ilginç yanı ise; Rasim’in kaybolmasıydı. Rasim bir anda hiçbir sebep yokken ortadan kayboldu. Gelecek bölümlerde neler olacağı herkes tarafından merak ediliyor. Benim Güzel Ailem 14. Bölüm senaryosu böyleyken dizideki kıyafetler de araştırılmaya başlandı. Sizler için Canan’ın, Tuğçe’nin, Deniz’in ve daha birçok oyuncunun kıyafetini paylaştık. İşte Benim Güzel Ailem 14. Bölüm oyuncuların kıyafetleri

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Canan’ın Kıyafetleri

Benim Güzel Ailem Canan’ın kıyafetleri oldukça merak ediliyor. Yaşına rağmen hem oyunculuk performansı ile hem de kıyafetleriyle göz dolduran Canan’ın en dikkat çeken kıyafetini sizler için paylaştık.

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Canan’ın Beyaz Gömleği

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Canan’ın kıyafetleri arasında beyaz gömlek ön plana çıkıyor. Oversize bir kesime sahip olan gömlek; hem spor, hem de şık duruşuyla dikkat çekiyor. Kalın yaka ve bilek duruşuna sahip olan gömleğin satış fiyatı; 1.671,11 TL olarak karşımıza çıkıyor. Sonbahar mevsiminde tercih edilebilecek gömleği almak isteyenler için satış linkini buraya bırakıyoruz.

Benim Güzel Ailem Canan’ın beyaz gömleğini buradan satın alabilirsiniz.

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri
Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Tuğçe’nin Kıyafetleri

Benim Güzel Ailem Tuğçe’nin kıyafetleri listemizin ikinci sırasında yer alıyor. 14. Bölümde Tuğçe’nin daha çok pembe renkleri tercih ettiğini görüyoruz. Yaşına ve tarzına oldukça uyum sağlayan pembe rengi oyuncumuzda hoş durmuş. İşte Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Tuğçe’nin kıyafetleri…

·       Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Tuğçe’nin Pembe Hırkası

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Tuğçe’nin hırkası birçok genç kız tarafından merak ediliyor. Kış ve sonbahar mevsiminde giyilebilecek tarzda kısa boylu hırkalar arasında yerini koruyor. Tuğçe’ye fazlasıyla yakışan pembe hırka; Colins markasının başarılı bir ürünüdür.

Benim Güzel Ailem Tuğçe’nin hırkasını satın almak için linke tıklayabilirsiniz. Hırkanın güncel fiyatı; 269.95 TL karşımıza çıkıyor.

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri
Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri

·       Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Tuğçe’nin Pembe Bluzu

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm kıyafetleri listemizde Tuğçe’ye iki kez yer veriyoruz. Çünkü Tuğçe pembe hırkasının yanı sıra pembe bluzu ile de dikkat çekmeyi başardı. Tchibo marka olan pembe bluz oldukça fresh bir görünüme sahip. 199,00 TL üzerinden bir etikete sahip olan bluzu Tchibo üzerinden satın alabilirsiniz.

Benim Güzel Ailem Tuğçe’nin pembe bluzu satın alma linkini sizlerle paylaştık.

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri
Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Oğuz’un Kıyafetleri

Benim Güzel Ailem oyuncularının kıyafetleri listemizde Oğuz’un kıyafetleriyle devam ediyoruz. Oğuz diziyi seyreden genç kızların en beğendiği oyuncudur. Bu nedenle bayanlar Oğuz’un kıyafetlerini sıklıkla araştırmak istiyorlar. Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Oğuz’un kıyafetleri arasında gömleği efsane bir duruşa sahip. İşte detaylar…

·       Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Oğuz’un Desenli Gömleği

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Oğuz’un gömleği herkesin dilinde. Otantik desenlere sahip olan gömlek henüz yaz mevsiminden çıkamayanların ilk tercih edebileceği gömlek. Renkli ve oversize duruşu sayesinde yaz mevsiminin vazgeçilmez bir parçası haline gelebilir. Koton marka olan gömleğin fiyatı şuan için 499,99 TL’dir.

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Oğuz’un gömleğini satın almak için tıklayın.

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri
Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Damla’nın Kıyafetleri

Benim Güzel Ailem oyuncularının kıyafetleri arasında listemizde Damla’ya yer vermesek olmazdı. Damla oyunculuk performansıyla dikkat çekerken başroller arasında bulunuyor. Bu hafta için Damla’nın vatkalı gömleğine yer vereceğiz.

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Damla’nın Vatkalı Gömleği

Benim Güzel Ailem Damla’nın vatkalı gömleği en çok aratılan kıyafetler arasında bulunuyor. Asil bir duruşa, spor şıklığın getirdiği estetiğe sahip olan gömlek her kadının gardırobunda mutlaka olmalı. Ltb marka olan gömlek kotla, kumaş pantolonla veya etekle kombin yapılabilir. Gömleğin fiyatı 299,99 TL’dir.

Benim Güzel Ailem Damla’nın vatkalı gömleğini satın almak için tıklayın.

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri
Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Deniz’in Kıyafetleri

Benim Güzel Ailem oyuncularının kıyafetleri arşivimize Deniz ile devam ediyoruz. Bu hafta Deniz’in yaptıklarının yanında giydiği bluz da fazlasıyla konuşuluyor. Genç ve orta yaş tüm kadınların tercih edebileceği bluzu sizler için araştırdık.

·       Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Deniz’in Fuşya Önden Bağlamalı Bluzu

Benim Güzel Ailem Deniz’in kıyafetleri arasında 14 bölümden beri belki de en fazla beğenilen bluz bu diye düşünüyoruz. Saten kumaştan yapıldığından dolayı parlak bir görünüme sahip olan bluz spor şıklığı temsil ediyor.

Günlük yaşantınızda ve farklı kombinlerle davetlerde kullanabileceğiniz parça. 329,54 TL’lik etikete sahip olan fuşya önden bağlamalı bluz linkini buraya bırakıyoruz.

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri
Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Sina’nın Kıyafetleri

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Sina yine dikkat çeken karakteriyle ön plana çıktı. Sina’nın yapacakları gelecek bölümler açısından merak ediliyor. Ayrıca Sina’nın giydiği turuncu t-shirt de satın alınmaya başladı. İşte o t-shirt ve satın alma linki…

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Sina’nın Turuncu T-Shirtü

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Sina’nın turuncu t-shirtü Mango markasına ait. Renginin yanı sıra sportif tarzı da dikkat çeken t-shirt; 249,88 TL’den satışa sunulmaktadır.

Benim Güzel Ailem Sina’nın kıyafetinin satış linkini buraya bırakıyoruz.

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri
Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Öznur’un Kıyafetleri

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm oyuncuların kıyafetleri listemizde sona geldik. Son sırada Öznur’un elbisesine yer vermek istedik. İşte Öznur ve elbisesi…

·       Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Öznur’un Yeşil Elbisesi

Benim Güzel Ailem oyuncularının kıyafetleri her hafta değişik bir tarzda karşımıza çıkıyor. Öznur’un giydiği bu haftaki kıyafet tarzına uymasa da kendisine uymuş gibi duruyor. Üstelik vücudunda elbiseyi mankenden daha iyi taşıdığı söylenebilir. Elbise midi boy ve büzgülü kollara sahiptir. Şuan için sadece yurtdışından alınabilecek ürünün fiyatı 12,69 Euro’dur.

Benim Güzel Ailem Öznur’un elbisesinin satış linkine tıklayabilirsiniz.

Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri
Benim Güzel Ailem 14. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Bir yanıt yazın