Dönence dizisi Gece dizi kıyafetleri ve markaları

Dönence dizisi Gece dizi kıyafetleri ve markaları

Kanal D’nin yapmış olduğu ve yaz sezonunun öne çıkan yapımlarından Dönence dizisi, başta topladığı ilgisini sürdürmeye devam ediyor.

Dönence dizisi ile ilgili konusu, oyuncu kadrosu ve giydikleri kıyafetler rehber içeriğimizde yer ediniyor.

DÖNENCE DİZİ KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Dönence dizisinin oyuncuları arasında; Didem İnselel, Emre Kınay, Ülkü Hilal Çiftçi, Ogün Kaptanoğlu, Can Kızıltuğ, Alara Bozbey yer alıyor.

Üniversiteye gitme planları yapan Gece, bir yandan da tüm yaz boyunca sevgilisi Emir ile müzik yapma hayalleri kurmaktadır. Ancak tüm hayalleri bir süreliğine askıya alınmak zorundadır. Çünkü özel bir çocuk olan kız kardeşi Gülce için İstanbul’un kalabalığı ve gürültüsü giderek daha da başa çıkılması zor bir hal almaya başlamıştır. Sevgilisini ve tüm hayallerini İstanbul’da bırakmak istemeyen Gece, bir anda kendisini ailesiyle birlikte Foça’da bulur. Hayatı bir anda alt üst olan Gece, kardeşinin yazıldığı yelken kulübünde eğitmenlik yapan Özgür ile tanışır. Özgür, anne ve babasını bir yangında kaybettikten sonra Asperger Sendromlu erkek kardeşi Rüzgar’a hayatını adamış yakışıklı bir gençtir. Gece, Özgür’le tanıştıkça hayata daha olgun bir yerden bakmayı, Özgür de Gece’den hayatı ertelememesi gerektiğini öğrenecektir. Ancak bu süreçte Gece’nin sevgilisi Emir’in Foça’ya gelişiyle ikilinin arasında aşılması zor duvarlar oluşur. Gece, gerçek aşkın peşinden gitmeye cesaret edebilecek midir? “Dönence” içimizi ısıtacak sıcacık bir gençlik draması…

DÖNENCE DİZİSİ GECE KIYAFETLERİ

Dönence dizisi Gece dizi kıyafetleri ve markaları

Dönence dizisinde Gece’nin giydiği bu kombinde crop ve çanta markası PULL&BEAR olarak bulundu ve crop fiyatı 159 TL, çanta fiyatı ise 699 TL. Yırtmaçlı tasarımlı krem etek ise STRADIVARIUS markaya sahip ve fiyatı 559 TL.

Dönence dizisi Gece dizi kıyafetleri ve markaları

Dönence dizisinde Gece’nin giydiği beyaz dar tişört ve kot eteğin markası STRADIVARIUS olarak bulundu. Beyaz dar tişörtün fiyatı 219 TL, mavi kot eteğin fiyatı ise 639 TL.

Dönence dizisi Gece dizi kıyafetleri ve markaları

Dönence dizisinde Gece’nin giydiği yeşil crop markası PULL&BEAR olarak bulundu ve fiyatı 299 TL. Krem beyaz kot şortun markası ise STRADIVARIUS olarak bulundu ve fiyatı 499 TL. Projeye dair ilk görüntüleri yayınlarken seyirciler de ilk etapta detayları araştırmaya başlıyor.

Dönence Gece kıyafetleri bu sayfada yer alacak. Merak ettiğiniz kıyafetleri tarif eden yorum yapın, bulalım.

Bir yanıt yazın