Kendi Düşen Ağlamaz dizi kıyafetleri ve markaları

Kendi Düşen Ağlamaz dizi kıyafetleri ve markaları

Kış sezonunda en sevilen diziler final ve sezon finali yaparken yaz ayı projeleri de tanıtıldı. Birçok ulusal kanal da bu süreçte yeni projelerini tanıtırken TRT1’de başarılı yaz yapımlarına bir yenisini daha eklemek istiyor. Buna göre ise Kendi Düşen Ağlamaz dizisi de basına resmen tanıtıldı.

Gelecek haftalarda başlayacak olan Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde de oyuncuların giydikleri kıyafetler ve markaları ile fiyatları da dizielbiseleri.com adresinde yer alacak.

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi ile ilgili konusu, oyuncu kadrosu ve giydikleri kıyafetler rehber içeriğimizde yer ediniyor.

KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ DİZİ KONUSU VE OYUNCU KADROSU

TRT’den yapılan açıklamaya göre, dizide Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Eylül Tumbar, Enes Koçak, Berat Yenilmez, Hivda Zizan Alp, Yonca Şahinbaş, Serhan Onat, Sema Çeyrekbaşı, Yiğit Kalkavan, Sait Genay, Beste Yaralı, Çağla Boz ve Yiğit Kaan Yazıcı rol alıyor.

Alize daha doğduğu ilk gün annesini kaybetmiştir. Babasının yıllarca şımartarak büyüttüğü Alize son derece güzel bir genç kızdır fakat bir o kadar da bencildir. Babasının yeniden evlenme kararı alması ile resmen deliren Alize bunun intikamını almaya karar verir. Babasının evlenmesini engellemek adına, onun karşı çıkacağı biriyle gerçek olmayan bir evlilik yapma planı kurar. Fakat işler onun istediği gibi ilerlemeyecektir.

KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ ALİZE KIYAFETLERİ

Kendi Düşen Ağlamaz dizi kıyafetleri ve markaları

Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde Alize’nin giydiği beyaz elbise markası ve fiyatı bu sayfada yer alacak. TRT1 projeye dair ilk görüntüleri yayınlarken seyirciler de ilk etapta detayları araştırmaya başlıyor.

Kendi Düşen Ağlamaz Alize kıyafetleri bu sayfada yer alacak. Merak ettiğiniz kıyafetleri tarif eden yorum yapın, bulalım.

“Kendi Düşen Ağlamaz dizi kıyafetleri ve markaları” üzerine 1 yorum.

  1. Ben alizenin beyaz elbiseyi çok beğendim ve merak ettim acaba nereden alabilirim.Bana en kısa zamanda geri dönüş yaparsanız sevinirim, teşekkürler.

Bir yanıt yazın