Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Oyuncu Kıyafetleri (Son Bölüm)

Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Oyuncu Kıyafetleri (Son Bölüm)

Show Tv ekranlarında reyting rekorları kıran dizi Kızılcık Şerbeti’nde oyuncuların giydiği kıyafetler araştırılıyor. Kızılcık Şerbeti dizisinde birbirinden iyi oyuncuların yeni bölümlerde giydikleri elbiselerin markaları ve fiyatları araştırılmaya başlandı.

2. sezonu ile kaldığı yerden devam eden Kızılcık Şerbeti dizisinde son bölüm oyuncu kıyafetleri de belli oldu.

Kızılcık Şerbeti Son Bölümde Neler Yaşandı?

Kızılcık Şerbeti’nin 33. Bölümünde; Bebeğin gelmesiyle Ünallar’ın evinde bayram havası esmektedir. Özellikle Fatih ve Pembe aşırı derecede mutlulardır. Kıvılcımlar’ın evinde ise tam anlamıyla yas havası hakimdir. Kıvılcım ve Doğa avukatlarının yönlendirmesiyle velayet sonucunu değiştirmek için harekete geçecekler ancak tüm çabaları Fatih’in kumpaslarıyla geri tepecektir.

Evleneceğim yalanını söyleyen Alev, eski arkadaşı Rüzgar’la tesadüfen karşılaşmış durumu yaratmak için çabalayacak, ancak bunu sağlaması hiç de kolay olmayacaktır.

Ömer ve Ertuğrul iş yaptıkları için tanışacak, sonrasında birlikte yapacaklar Almanya gezisi sonucu yakınlaşacaklardır.
Nilay’ın ısrarıyla Pembe ve Nursema ona tesettür kutlaması düzenleyecekler, Lokanta’da yapılan parti Alev’in de gelmesiyle farklılıklarır bir kez daha göz önüne serilmesine neden olacaktır.
Doğa’nın avukatının gerçek yüzünü anlayan Kıvılcım, bu işi düzeltmek için Doğa’yla birlikte Ünallar’ın kapısına dayanacaktır. Kızılcık Şerbeti son bölümü hd tek parça olarak sizlerle, iyi seyirler.

Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Kıyafetleri ve Markaları

Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Oyuncu Kıyafetleri (Son Bölüm)

Kızılcık Şerbeti Alev karakterini canlandıran Müjde Uzman’ın giydiği birbirinden şık elbise ve kıyafetler araştırma konusu oluyor. Diziyi takip eden izleyiciler Alev karakterinin giydiği tüm elbise markalarını merak ederken dizielbiseleri.com olarak da en güncel ve kayıtlı markaları da sizlerle paylaşıyoruz.

Kızılcık Şerbeti Alev elbisesi markası Luxamare Official. Ürünü incelemek için tıklayın Ürün fiyatı 5.950 TL’den satılıyor.

Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Oyuncu Kıyafetleri (Son Bölüm)

Kızılcık Şerbeti dizisinin güzel oyuncusu Müjde Uzman’ın oynadığı Alev’in Kızılcık Şerbeti son bölümünde giydiği elbise @luxamareofficial fiyatı ise 5.950 TL.

Ürünü incelemek için tıklayın

Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Oyuncu Kıyafetleri (Son Bölüm)

Kızılcık Şerbeti dizisi Alev karakterinin son bölümde giydiği gömlek gündeme geldi. İzleyiciler bu gömleği çok merak ederken pantolon ve gömleğin de marka ve fiyatları da belli oldu.

İşte dizielbiseleri.com farkıyla Kızılcık Şerbeti dizisi son bölüm Alev’in giydiği gömlek markası Seizetheday ve fiyatı 979 TL. Alev’in son bölümde giydiği ayak kısmından yırtmaçlı pantolon markası ise The Molc Store ve fiyatı ise 1.450 TL.

Alev’in gömleğini incelemek için tıklayın. Alev’in pantolonunu incelemek için tıklayın.

Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Oyuncu Kıyafetleri (Son Bölüm)

Kızılcık Şerbeti dizisinin biricik Doğa karakterini canlandıran Sıla Türkoğlu’nun kıyafetleri merakla araştırılıyor. Kızılcık Şerbeti dizisinin Doğa’nın son bölümde giydiği bluz Oxxo fiyatı 459 TL. ve pantolon ise Adl marka.

Kızılcık Şerbeti Doğa bluzu incelemek için tıklayın.

Kızılcık Şerbeti Doğa pantolonu incelemek için tıklayın.

Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Oyuncu Kıyafetleri (Son Bölüm)

Kızılcık Şerbeti dizisi Sıla Türkoğlu kıyafetleri araştırılmaya devam ediyor. Dizielbiseleri.com olarak Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğa’nın giydiği kıyafetlerin tümü, markaları ve fiyat listeleri de içeriğimizde yer alıyor.

Kızılcık Şerbeti Doğa son bölüm streç poplin gömlek markası Massimo Dutti ve fiyatı ise 1.850 TL. Kızılcık Şerbeti Doğa’nın pensli jogger pantolon markası Massimo Dutti ve fiyatı da 2.100 TL olarak paylaşıldı.

Kızılcık Şerbeti Doğa streç poplin gömlek ürünü incelemek için tıklayın.

Kızılcık Şerbeti Doğa pensli jogger pantolon ürünü incelemek için tıklayın.

Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Oyuncu Kıyafetleri (Son Bölüm)

Kızılcık Şerbeti dizisinin dikkat çeken oyuncularından olan Nursema karakterinin de tesettür giyim kıyafetleri araştırılıyor. Dizide Nursema karakterine hayat veren Ceren Yalazoğlu Karakoç kıyafetleri de merak edildi.

Kızılcık Şerbeti dizisi son bölümde Nursema’nın elbisesi markası Qurel Official.

Kızılcık Şerbeti 33. Bölüm Oyuncu Kıyafetleri (Son Bölüm)

Kızılcık Şerbeti dizisinde dikkat çeken tesettür elbiseleriyle Pembe karakterini canlandıran Sibel Taşçıoğlu’nun da şık kıyafetleri merak ediliyor.

Kızılcık Şerbeti dizisinde son bölümde Pembe’nin giydiği elbisesi @toucheofficial marka ve fiyatı ise 1.499 TL.

Kızılcık Şerbeti Pembe elbisesini incelemek için tıklayın.

Kızılcık Şerbeti dizisinde bulunmasını istediğiniz kıyafetleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşarak sayfaya eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın