Kızılcık Şerbeti Dizi Kıyafetleri

Kızılcık Şerbeti Dizisi Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Yayınlandığı günden beri gündemden düşmeyen Kızılcık Şerbeti, son dönemlerin en dikkat çeken dizileri arasındadır. Kızılcık Şerbeti dizisi dizi kıyafetleri ve markaları ise merak edilen detaylar arasında yer almaktadır. Bu içeriğimizde, dizi oyuncularının kıyafetlerini ve markalarını fiyat bilgileriyle bulabilirsiniz.

Kızılcık Şerbeti Dizisi Konusu Nedir?

Konusu İstanbul’da geçen Kızılcık Şerbeti, tamamen farklı hayat görüşüne sahip iki ailenin hayatını ele almaktadır. Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra iki kızıyla (Doğa ve Çimen) hayat mücadelesi veren iyi eğitimli bir kadındır. Kızlarının mutluluğu ve başarısından başka bir şey istemeyen Kıvılcım, onları bu değerlerle büyütmüştür. Doğa, diş hekimliği öğrencisi iken Çimen ise lise eğitimine devam etmektedir. Doğa, üniversitenin ilk senesinde erkek arkadaşıyla evlilik kararı almıştır. Bu durum, Kıvılcım’ı büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştır. Fakat daha da kötüsü, kızının kocasının (Fatih) ailesiyle tanıştığında yaşayacaktır. Çünkü bu aile, hayat görüşü olarak tamamen farklı bir dünyadan gelmiş gibidir.

Kıvılcım, oldukça muhafazakar olan bu aile ile anlaşma sağlayabileceğine hiç inanmamaktadır. Doğa ise sevgisinin bu engellerin üzerinden gelebileceğine inanmaktadır. Fikir ayrılıkları, devam eden günler içerisinde ailelerin çatışması ve olaylara farklı açılardan bakmasıyla ciddi tartışmalara neden olur.

Kızılcık Şerbeti Oyuncuları Kimler?

Kızılcık Şerbeti dizisi dizi kıyafetleri ve markaları hakkında fikir vermeden önce, oyunculara kısa kısa göz atalım:

 • Doğa Korkmaz (Sıla Türkoğlu)
 • Fatih Ünal (Doğukan Güngör)
 • Kıvılcım Arslan (Evrim Alasya)
 • Pembe Ünal (Sibel Taşçıoğlu)
 • Ömer Ünal (Barış Kılıç)
 • Alev Arslan (Müjde Uzman)
 • Abdullah Ünal (Settar Tanrıöğen)
 • Sönmez (Aliye Uzunatağan)
 • Nilay (Feyza Civelek)
 • Nursema (Ceren Yalazoğlu Karakoç)
 • Mustafa (Emrah Altıntoprak)

Oyunculardan sonra, Kızılcık Şerbeti dizisi dizi kıyafetleri ve markaları nelermiş bunlara bir göz atalım.

Kızılcık Şerbeti Oyuncu Kıyafetleri ve Markaları

Başrol oyuncularından başlayarak oyuncuların dizide özellikle son bölümlerde giydiği kıyafetlere ve markalar tek tek bakacağız. İlk olarak, Kızılcık Şerbeti Kıvılcım’ın kıyafetleri nelermiş bunlara göz atalım.

Kızılcık Şerbeti Kıvılcım’ın Kıyafetleri

Dakik, disiplinli ve eğitimli bir kadın olan Kıvılcım, kariyerine lise müdürü olarak devam etmektedir. Genç yaşta babasını kaybetmesi, ailenin tüm sorumluluğunu almasına vesile olmuştur. Kıvılcım’ın en büyük gayesi, kızlarının iyi bir eğitim alarak geleceklerini güvenle inşa etmelerini sağlamaktır.

Kızılcık Şerbeti Dizi Kıyafetleri
Kızılcık Şerbeti Dizisi Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Kıvılcım karakterine can veren Evrim Alasya’nın giydiği kıyafetleri ve markaları genel olarak şöyle:

Kızılcık Şerbeti Alev’in Kıyafetleri

Kıvılcım’ın kız kardeşi olan Alev, kendine güvenen ve başına buyruk yaşamayı seven biridir. Bir organizasyon şirketinin sahibi olarak kariyerine devam etmektedir. Ablasının tam zıttı olarak neşeli ve eğlenceli bir karaktere sahiptir. Ablası gibi prensiplerinin üzerine bir hayatı yoktur, aksine hayatı pek ciddiye almaz. Canı ne isterse onu yapar ve sözünü asla esirgemez.

Kızılcık Şerbeti Dizi Kıyafetleri
Kızılcık Şerbeti Dizisi Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Alev karakterini oynayan Müjde Uzman’ın dizide giydiği ve büyük ilgi topladığı kıyafetlerden bazıları ise şöyle:

Kızılcık Şerbeti Doğa’nın Kıyafetleri

Kıvılcım’ın büyük kızı olan Doğa, tıpkı annesi gibi idealist ve azimlidir. Annesinin müdüre olduğu okulu birincilikle bitirmiş ve diş hekimliğini kazanmıştır. Annesine pek düşkün olan Doğa, üniversiteden tanıştığı Fatih’le olan yakınlığını bir süre annesinden gizler. Annesinin üzülmesini istemeyen Doğa, bir süre sonra aşkının ağır bastığını anlayarak Fatih’le evlenme kararı alır.

Kızılcık Şerbeti Dizi Kıyafetleri
Kızılcık Şerbeti Dizisi Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Sıla Türkoğlu’nun canlandırdığı Doğa karakterinin dizide giydiği kıyafetler başlıca şunlar:

Kızılcık Şerbeti Çimen’in Kıyafetleri

Sizler için hazırladığımız Kızılcık Şerbeti dizisi dizi kıyafetleri ve markaları listemizde bir diğer isim, “Çimen”. Selin Türkmen’in can verdiği Çimen karakteri, Doğa’nın kız kardeşi ve Kıvılcım’ın kızıdır. Henüz lise eğitimine devam eden Çimen, annesi ve anneannesi ile beraber yaşamaktadır. Ablası Doğa ile aralarında çok sıcak bir ilişki bulunmaktadır.

Kızılcık Şerbeti Dizi Kıyafetleri
Kızılcık Şerbeti Dizisi Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Kızılcık Şerbeti Çimen kıyafetleri ve markaları ise şöyle sıralanabilir:

Kızılcık Şerbeti Nursema’nın Kıyafetleri

Nursema karakterine can veren Ceren Yalazoğlu Karakoç’un dizide tercih ettiği kıyafetler ilgi odağı olmaya devam ediyor. Muhafazakar bir ailede yetişmiş olan Nursema’nın kıyafetleri, özellikle tesettürlü kadınlar için biçilmiş kaftan görevinde. Çünkü dizide hem şık hem de İslami kurallara göre giyinen Nursema karakteri, iyi giyiminden asla taviz vermiyor.

Kızılcık Şerbeti Dizi Kıyafetleri
Kızılcık Şerbeti Dizisi Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Kızılcık Şerbeti dizisi dizi kıyafetleri ve markaları listemizde, Nursema’nın kıyafetleri başlıca şu şekilde:

Kızılcık Şerbeti Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Yukarıda yer verdiğimiz Kızılcık Şerbeti dizisi dizi kıyafetleri ve markaları, son bölümlerde dikkat çeken kıyafetlerden seçilmiştir. Kıyafetlerin çeşitliliği de gösteriyor ki oyuncular hem şık hem de marka kıyafetleri her bölüm giymeye devam edecek. Bu nedenle Kızılcık Şerbeti dizisi dizi kıyafetleri ve markaları hakkında güncel bilgiler edinmek için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın