Maviye Sürgün dizi kıyafetleri ve markaları

Maviye Sürgün dizi kıyafetleri ve markaları

Kış sezonunda en sevilen diziler final ve sezon finali yaparken yaz ayı projeleri de tanıtıldı. Birçok ulusal kanal da bu süreçte yeni projelerini tanıtırken Show TV’de başarılı yaz yapımlarına bir yenisini daha eklemek istiyor. Buna göre ise Maviye Sürgün dizisi de basına resmen tanıtıldı.

Gelecek haftalarda başlayacak olan Maviye Sürgün dizisinde de oyuncuların giydikleri kıyafetler ve markaları ile fiyatları da dizielbiseleri.com adresinde yer alacak.

Maviye Sürgün dizisi ile ilgili konusu, oyuncu kadrosu ve giydikleri kıyafetler rehber içeriğimizde yer ediniyor.

MAVİYE SÜRGÜN DİZİ KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Pazartesi Show TV ekranlarında yayınlanacak Maviye Sürgün dizisinin oyuncu kadrosu; Caner Cindoruk, Damla Sönmez, Serkan Altunorak, Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Ruhi Sarı, Gökşen Ateş ve Hakan Salınmış yer almaktadır.

Uğradığı soruşturma sonrasında geçici süre açığa alınan başarılı SAT komandosu Ali, eşi Ayda’nın talihsiz ve ölümcül hastalık haberi ile çocuklarını ve eşini de yanına alarak; Çamlıkıyı’da butik otel işleten kayınpederi Salih’in yanına taşınır.

MAVİYE SÜRGÜN AYDA KIYAFETLERİ

Maviye Sürgün dizi kıyafetleri ve markaları

Maviye Sürgün dizisinde Ayda’nın giydiği kırmızı elbise markası ve fiyatı bu sayfada yer alacak. Show TV projeye dair ilk görüntüleri yayınlarken seyirciler de ilk etapta detayları araştırmaya başlıyor.

Maviye Sürgün Ayda kıyafetleri bu sayfada yer alacak. Merak ettiğiniz kıyafetleri tarif eden yorum yapın, bulalım.

Bir yanıt yazın