Taçsız Prenses dizi kıyafetleri ve markaları

Taçsız Prenses dizi kıyafetleri ve markaları

Kış sezonunda en sevilen diziler final ve sezon finali yaparken yaz ayı projeleri de tanıtıldı. Birçok ulusal kanal da bu süreçte yeni projelerini tanıtırken Fox’ta başarılı yaz yapımlarına bir yenisini daha eklemek istiyor. Buna göre ise Taçsız Prenses dizisi de basına resmen tanıtıldı.

Gelecek haftalarda başlayacak olan Taçsız Prenses dizisinde de oyuncuların giydikleri kıyafetler ve markaları ile fiyatları da dizielbiseleri.com adresinde yer alacak.

Taçsız Prenses dizisi ile ilgili konusu, oyuncu kadrosu ve giydikleri kıyafetler rehber içeriğimizde yer ediniyor.

TAÇSIZ PRENSES DİZİ KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Taçsız Prenses dizisinin oyuncuları arasında; İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan, Tolga Tekin, Elif Kurtaran, köpek Teo yer alıyor. Hayatı boyunca hayalperest annesi Şirin’in masallarıyla büyüyen Masal, annesinin kalp hastalığı nedeniyle hastaneye kaldırılmasıyla soğuk ve gerçekçi bir dünyanın içine hapsolur ve alabildiğine yırtıcı, hırçın, her kötülüğü yapabilecek bir kıza dönüşür.

TAÇSIZ PRENSES YAĞMUR KIYAFETLERİ

Taçsız Prenses dizi kıyafetleri ve markaları

Taçsız Prenses dizisinde Yağmur’un giydiği kırmızı elbise markası ve fiyatı bu sayfada yer alacak. Fox projeye dair ilk görüntüleri yayınlarken seyirciler de ilk etapta detayları araştırmaya başlıyor.

Taçsız Prenses Yağmur kıyafetleri bu sayfada yer alacak. Merak ettiğiniz kıyafetleri tarif eden yorum yapın, bulalım.

Bir yanıt yazın