Üvey Anne dizi kıyafetleri

Üvey Anne dizi kıyafetleri

Atv’nin yaz ayına damgasını vuracak yeni dizisi için geri sayım başladı. Buna göre ise Atv ekranlarında başlayacak olan Üvey Anne dizi kıyafetleri ve oyuncuların da giydikleri kıyafetler şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki buna göre dizide hangi kıyafetler yer alacak?

Dizinin oyuncu kadrosunda; Hazal Filiz Küçükköse, Kutsi, Aslı Tandoğan, Ezgi Şenler gibi isimler yer alıyor.

ÜVEY ANNE DİZİ KONUSU

Dokusu, taş evleri, unutulmaz gün batımı manzarası ve eşsiz doğa güzellikleri ile ekranda görsel şölen yaratacak olan Üvey Anne, alışılagelmiş yaz dizilerinin aksine dramatik tasarımı ile bir babanın çocuklarına olan bağlılığının duygu dolu hikâyesini ekranlara getirecek.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Hazal Filiz Küçükköse, Kutsi, Aslı Tandoğan, Ezgi Şenler, Ayşegül Günay, Hakan Eratik, Emin Günenç, Ayşen İnci, Mihriban Er, İbrahim Şahin, Bengü Ergin, Nehir Gökdemir, Doruk Öztürk, Ali Yerlikaya, Ecenaz Üçer, Yasemin Nil Yılmaz, Ecenaz Üçer, Duygu Erokan, Göker Ersivri, Deniz Hiracan, Selinda Nur Keküllüoğlu gibi başarılı oyuncular ile çocuk oyuncu Emir Kaan Özkan yer alıyor.

ÜVEY ANNE HAZAL FİLİZ KÜÇÜKKÖSE KIYAFETLERİ

Üvey Anne dizi kıyafetleri

Üvey Anne dizisinde birbirinden başarılı oyuncular Atv ekranlarında yer alacak. Buna göre ise dizide Üvey Anne Hazal Filiz kıyafetleri ve Üvey Anne Aslı Tandoğan kıyafetleri merak konusu oldu.

Dizi başlar başlamaz yeni sezonda ki tüm kıyafetleri ve daha fazlası da dizielbiseleri.com adresinde olacak.

Dizide beğendiğiniz ve markasının bulunmasını istediğiniz kıyafetleri yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın