Üvey Anne dizi kıyafetleri ve markaları

Üvey Anne dizi kıyafetleri ve markaları

Kış sezonunda en sevilen diziler final ve sezon finali yaparken yaz ayı projeleri de tanıtıldı. Birçok ulusal kanal da bu süreçte yeni projelerini tanıtırken ATV’de başarılı yaz yapımlarına bir yenisini daha eklemek istiyor. Buna göre ise Üvey Anne dizisi de basına resmen tanıtıldı.

Gelecek haftalarda başlayacak olan Üvey Anne dizisinde de oyuncuların giydikleri kıyafetler ve markaları ile fiyatları da dizielbiseleri.com adresinde yer alacak.

Üvey Anne dizisi ile ilgili konusu, oyuncu kadrosu ve giydikleri kıyafetler rehber içeriğimizde yer ediniyor.

ÜVEY ANNE DİZİ KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Oyuncu kadrosunda; Hazal Filiz Küçükköse, Kutsi, Aslı Tandoğan, Ezgi Şenler, Ayşegül Günay, Hakan Eratik, Emin Günenç, Ayşen İnci, Mihriban Er, İbrahim Şahin, Bengü Balta, Nehir Gökdemir, Doruk Öztürk, Ali Yerlikaya, Ecenaz Üçer, Yasemin Nil Yılmaz, Ecenaz Üçer, Duygu Erokan, Göker Ersivri, Deniz Hiracan, Selinda Nur Keküllüoğlu gibi başarılı oyuncular ile çocuk oyuncu Emir Kaan Özkan’ın yer aldığı Üvey Anne dizisi izleyenleri ekranlara kilitleyecek.

Klasik yaz dizilerinin aksine dramatik sahneleri ile bir babanın çocuklarına olan bağlılığının hikâyesini ekranlara getirecek.

ÜVEY ANNE SERAP KIYAFETLERİ

Üvey Anne dizi kıyafetleri ve markaları

Üvey Anne dizisinde Serap’ın giydiği çiçekli elbise markası ve fiyatı bu sayfada yer alacak. ATV projeye dair ilk görüntüleri yayınlarken seyirciler de ilk etapta detayları araştırmaya başlıyor.

Üvey Anne Serap kıyafetleri bu sayfada yer alacak. Merak ettiğiniz kıyafetleri tarif eden yorum yapın, bulalım.

Bir yanıt yazın