Vermem Seni Ellere dizi kıyafetleri ve markaları

Vermem Seni Ellere dizi kıyafetleri ve markaları

Kış sezonunda en sevilen diziler final ve sezon finali yaparken yaz ayı projeleri de tanıtıldı. Birçok ulusal kanal da bu süreçte yeni projelerini tanıtırken ATV’de başarılı yaz yapımlarına bir yenisini daha eklemek istiyor. Buna göre ise Vermem Seni Ellere dizisi de basına resmen tanıtıldı.

Gelecek haftalarda başlayacak olan Vermem Seni Ellere dizisinde de oyuncuların giydikleri kıyafetler ve markaları ile fiyatları da dizielbiseleri.com adresinde yer alacak.

Vermem Seni Ellere dizisi ile ilgili konusu, oyuncu kadrosu ve giydikleri kıyafetler rehber içeriğimizde yer ediniyor.

VERMEM SENİ ELLERE DİZİ KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Emre Bey ve Buse Meral’i başrollerde buluşturan Vermem Seni Ellere kadrosunda; Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum, Berk Artıran gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Dağların, derelerin, yaylaların özgür kızı Zeliş’le her türlü maceranın ve aksiyonun tutkunu Mehmet’in hikayesini anlatıyor.

VERMEM SENİ ELLERE ZELİŞ KIYAFETLERİ

Vermem Seni Ellere dizi kıyafetleri ve markaları

Vermem Seni Ellere dizisinde Zeliş’in giydiği kırmızı elbise markası ve fiyatı bu sayfada yer alacak. ATV projeye dair ilk görüntüleri yayınlarken seyirciler de ilk etapta detayları araştırmaya başlıyor.

Vermem Seni Ellere Zeliş kıyafetleri bu sayfada yer alacak. Merak ettiğiniz kıyafetleri tarif eden yorum yapın, bulalım.

“Vermem Seni Ellere dizi kıyafetleri ve markaları” üzerine 1 yorum.

Bir yanıt yazın