Ya Çok Seversen dizisi Leyla dizi kıyafetleri ve markaları

Ya Çok Seversen dizisi Leyla dizi kıyafetleri ve markaları

Kanal D’nin yapmış olduğu ve yaz sezonunun öne çıkan yapımlarından Ya Çok Seversen dizisi, başta topladığı ilgisini sürdürmeye devam ediyor.

Ya Çok Seversen dizisi ile ilgili konusu, oyuncu kadrosu ve giydikleri kıyafetler rehber içeriğimizde yer ediniyor.

YA ÇOK SEVERSEN DİZİ KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda ise Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebuzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Özgün Akaçca ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler yer alıyor. annesi öldükten sonra küçük yaşta gönderildiği yatılı okuldan bir daha aile evine dönmeyen ve kendi ayakları üstünde durarak yurtdışında yaşayan, kimseye güven duymayan Ateş ile gerçek ailesini hiç tanımamış, insanları kandırarak para kazanan Leyla’nın yollarının kesişme hikayesini konu alıyor.

YA ÇOK SEVERSEN LEYLA(HAFSANUR SANCAKTUTAN) KIYAFETLERİ

Ya Çok Seversen dizisi Leyla dizi kıyafetleri ve markaları

Ya Çok Seversen dizisinde Hafsanur Sancaktutan (Leyla)’ın giydiği crop Stradivarius 219 TL, Gömlek Hırka Zara marka 829 TL ve kot’u Mango marka 729 TL olarak bulundu. Projeye dair ilk görüntüleri yayınlarken seyirciler de ilk etapta detayları araştırmaya başlıyor.

Ya Çok Seversen Leyla(Hafsanur Sancaktutan) kıyafetleri bu sayfada yer alacak. Merak ettiğiniz kıyafetleri tarif eden yorum yapın, bulalım.

Bir yanıt yazın