Ya Çok Seversen dizi kıyafetleri ve markaları

Ya Çok Seversen dizi kıyafetleri ve markaları

Kış sezonunda en sevilen diziler final ve sezon finali yaparken yaz ayı projeleri de tanıtıldı. Birçok ulusal kanal da bu süreçte yeni projelerini tanıtırken Kanal D’de başarılı yaz yapımlarına bir yenisini daha eklemek istiyor. Buna göre ise Ya Çok Seversen dizisi de basına resmen tanıtıldı.

Gelecek haftalarda başlayacak olan Ya Çok Seversen dizisinde de oyuncuların giydikleri kıyafetler ve markaları ile fiyatları da dizielbiseleri.com adresinde yer alacak.

Ya Çok Seversen dizisi ile ilgili konusu, oyuncu kadrosu ve giydikleri kıyafetler rehber içeriğimizde yer ediniyor.

YA ÇOK SEVERSEN DİZİ KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda ise Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebuzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Özgün Akaçca ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler yer alıyor. annesi öldükten sonra küçük yaşta gönderildiği yatılı okuldan bir daha aile evine dönmeyen ve kendi ayakları üstünde durarak yurtdışında yaşayan, kimseye güven duymayan Ateş ile gerçek ailesini hiç tanımamış, insanları kandırarak para kazanan Leyla’nın yollarının kesişme hikayesini konu alıyor.

YA ÇOK SEVERSEN LEYLA KIYAFETLERİ

Ya Çok Seversen dizi kıyafetleri ve markaları

Ya Çok Seversen dizisinde Leyla’nın giydiği kırmızı elbise markası ve fiyatı bu sayfada yer alacak. Kanal D projeye dair ilk görüntüleri yayınlarken seyirciler de ilk etapta detayları araştırmaya başlıyor.

Ya Çok Seversen Leyla kıyafetleri bu sayfada yer alacak. Merak ettiğiniz kıyafetleri tarif eden yorum yapın, bulalım.

Bir yanıt yazın