Yalı Çapkını dizisi Seyran’ın elbise ve kıyafetleri

Yalı Çapkını dizisi Seyran'ın elbise ve kıyafetleri

Son dönemlerin en çok konuşulan yapımlarından biri haline gelen Yalı Çapkını’nın son bölümünde Seyran karakterinin tercih ettiği kıyafetler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Özellikle Seyran’ın ablasının düğününde giydiği pembe elbisenin markası merak konusu haline geldi. Peki Yalı Çapkını Seyran’ın kıyafetlerinin markası ve fiyatları nedir? İşte detaylar…

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi “Yalı Çapkını”, salı akşamı yeni bölümüyle ekranlarda fırtına estirdi. Seyran ve Ferit’in boşanma sahneleri ve Suna karakterinin istemediği bir evliliğe zorlandığı anlar izleyenleri ekran başına kilitledi.

YALI ÇAPKINI SEYRAN KIYAFETLERİ

Yalı Çapkını dizisi Seyran'ın elbise ve kıyafetleri

Yalı Çapkını dizisinin son bölümünde Afra Saraçoğlu’nun oynadığı “Seyran” karakteriyle ablası Suna’nın düğünü için uzun ve pembe bir elbise giymeyi tercih etti. Arkadan adeta bir pelerini andıran detayı bulunan elbise, dekoltesiz bir şıklığı vadediyor. Nihan Peker markasına ait olan “Venüs” isimli bu eşsiz parçanın fiyatı ise 23.450,00 TL’dir.

YALI ÇAPKINI KONUSU

Yalı Çapkını, Gaziantepli Korhan Ailesi’nin reisi Halis Ağa’nın el bebek gül bebek yetiştirilmiş torunu Ferit’in evlenmesine karar vermesiyle gelişecek olayları konu ediyor.

Bir yanıt yazın