Yaz Şarkısı dizi kıyafetleri ve markaları

Yaz Şarkısı dizi kıyafetleri ve markaları

Kış sezonunda en sevilen diziler final ve sezon finali yaparken yaz ayı projeleri de tanıtıldı. Birçok ulusal kanal da bu süreçte yeni projelerini tanıtırken Fox’ta başarılı yaz yapımlarına bir yenisini daha eklemek istiyor. Buna göre ise Yaz Şarkısı dizisi de basına resmen tanıtıldı.

Gelecek haftalarda başlayacak olan Yaz Şarkısı dizisinde de oyuncuların giydikleri kıyafetler ve markaları ile fiyatları da dizielbiseleri.com adresinde yer alacak.

Yaz Şarkısı dizisi ile ilgili konusu, oyuncu kadrosu ve giydikleri kıyafetler rehber içeriğimizde yer ediniyor.

YAZ ŞARKISI DİZİ KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Pazartesi Fox ekranlarında yayınlanacak Yaz Şarkısı dizisinin oyuncu kadrosu; Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Mert Koç, Efekan Can, Oya Başar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Zehra Yılmaz, Duygu Karaca, Su Şanad, Merve Sevin, Ömer Kılıç ve Selin Vardarlı gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Dizi, okumak için geldiği İstanbul’da babasının hayaline tutunan ve o hayali gerçekleştirmeye çalışan Yaz’ın hikayesini konu alıyor.

YAZ ŞARKISI YAZ KIYAFETLERİ

Yaz Şarkısı dizi kıyafetleri ve markaları

Yaz Şarkısı dizisinde Yaz’nın giydiği kırmızı elbise markası ve fiyatı bu sayfada yer alacak. Fox projeye dair ilk görüntüleri yayınlarken seyirciler de ilk etapta detayları araştırmaya başlıyor.

Yaz Şarkısı Yaz kıyafetleri bu sayfada yer alacak. Merak ettiğiniz kıyafetleri tarif eden yorum yapın, bulalım.

“Yaz Şarkısı dizi kıyafetleri ve markaları” üzerine 2 yorum.

Bir yanıt yazın